O MNIE

O MNIE

Certyfikowany serwis Shimano, Sram/Rock Shox, Bosch eBikes

W naszym serwisie używamy profesjonalnych narzędzi PARK TOOL, DT SWISS, WheelsMFG, SAPIM oraz chemii rowerowej BRUNOXSHIMANO, CERAMIC SPEED, FENWICKS. Posiadamy specjalistyczne narzędzia do obsługi łożysk maszynowych (w tym ceramicznych), prasy z kształtkami do obsługi większości modeli suportów, sterów oraz zawieszeń w rowerach FS.

Nasza załoga to doświadczeni mechanicy posiadający praktyczne umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem oraz szkoleniami. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy także uczestnicząc jako serwis w najważniejszych światowych oraz krajowych zawodach MTB, szosowych, triathlonowych oraz przełajowych np. – Puchar Świata Albstadt, Mistrzostwa Europy w Szwecji, Mistrzostwa Świata w Czechach, Puchar Włoch w Mediolanie, Puchar Austrii w Langenlois, Puchar Czech w Pradze, wielokrotnie Puchary Polski,  oraz kilkudziesięciu innych prestiżowych zawodach w Polsce i za granicami naszego kraju.

Na co dzień w naszym serwisie w Tychach pracujemy głównie z rowerami klasy średniej oraz premium. Naszą specjalnością są rowery Enduro/MTB, Szosowe, Triathlonowe/Czasowe.