Najlepszy rower szosowy Madone 0
Najlepszy rower szosowy

Najlepszy rower szosowy

 

Trek pokazuje nowy Madone SL Disc zbudowany na podstawie cieszącego się uznaniem i odnoszącego sukcesy Madone SLR wprowadzonego w zeszłym roku. Madone nie ma sobie równych w zapewnieniu idealnej równowagi właściwości aerodynamicznych, masy, jakości jazdy i bezproblemowej integracji. Teraz ta równowaga jest w zasięgu jeszcze szerszego grona rowerzystów dzięki wyjątkowemu nowemu Madone SL Disc.

Nasz przepis na Madone SL Disc jest prosty: wykorzystać wszystkie rozwiązania zastosowane w Madone SLR Disc, ale użyć naszego włókna węglowego OCLV Serii 500 w celu uzyskania idealnej kombinacji możliwości i ceny.

Niesamowite właściwości aerodynamiczne

Madone SL oferuje identyczne właściwości aerodynamiczne jak Madone SLR, który wygrał liczne nagrody za osiągi i prędkość. Formę dopracowaliśmy poprzez tysiące iteracji symulacji komputerowych. W efekcie powstał rower, który jedzie szybciej niezależnie od terenu.

Doskonała jakość jazdy

 
Jak starszy brat, Madone SL ma regulowany IsoSpeed w rurze górnej, który pozwala rowerzystom ustawić rower zgodnie z preferencjami. Przesunięcie suwaka do przodu zwiększa stopień pochłaniania nierówności, a do tyłu usztywnia rower. Tak jak w Madone SLR, układ IsoSpeed oferuje tłumienie, dzięki czemu pracuje w bardziej kontrolowany i precyzyjny sposób. Żaden inny rower aerodynamiczny na świecie nie jest nawet bliski zaoferowaniu takiej jakości jazdy.

Wiodąca w klasie integracja

Zastosowanie w Madone SL tradycyjnej kierownicy i mostka pozwala uzyskać szerszy zakres dopasowania i regulacji, a linki i przewody pozostają prawie tak samo ukryte jak w Madone SLR, a wszystko to w niższej cenie. Takie rozwiązanie przekłada się też na wszechstronność, gdyż umożliwia założenie lemondki.

Dostępne są dwa modele Madone SL - SL 6 Disc i SL 7 Disc. SL 6 Disc wyposażony jest w wyjątkowo niezawodny mechaniczny napęd Ultegra z hamulcami hydraulicznymi i aerodynamicznymi kołami z włókna węglowego Aeolus Comp 5. SL 7 Disc przynosi ze sobą usprawnienia w postaci grupy Ultegra Di2 zapewniającej idealną zmianę biegów i kół Aeolus Pro 5 poprawiających właściwości aerodynamiczne i ograniczających masę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl