X-Caliber powraca z nową ramą i lepszym osprzętem

X-Caliber to nadal hardtail MTB do XC stworzony do szybkości, wydajności i zwinności.

W tym roku otrzymał świeży wygląd dzięki nowej ramie, odświeżonej grafice oraz wewnętrznemu prowadzeniu linek. Nowa stylistyka nie jest jedynym elementem, który poprawił nowego X-Caliber. Każdy model oferuje teraz więcej dzięki znacznie lepszemu osprzętowi:

  • X-Caliber 7 ma nowa przerzutkę tylną oraz widelec ze sprężyną powietrzną, który jest znacznie lżejszy i zapewnia większe możliwości regulacji niż widelec ze sprężyną stalową, który był w zeszłorocznym modelu.
  • X-Caliber 8 oferuje doskonałą wartość dzięki napędowi SRAM SX Eagle 1×12 o szerokim zakresie przełożeń.
  • X-Caliber 9 jest wyposażony w najnowszy napęd Shimano SLX/XT 1×12. Oferuje bardzo szeroki zakres przełożeń i gładką zmianę biegów. Ten model ma również obręcze przystosowane do zastosowania bezdętkowego.

Oczywiście nowy X-Caliber nadal posiada wszystkie te cechy, które sprawiają że jest doskonałym wyborem do cross country, takie jak technologia Smart Wheel Size, Boost141 oraz zwężana główka ramy.

Niezależnie od tego, czy startujesz w lokalnych wyścigach XC lub ścigasz słońce po pracy, jeżeli szukasz szybkiego, stylowego, przystępnego cenowo hardtail’a, X-Caliber jest rowerem dla Ciebie.

Kategorie: Nowości

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *