Wiosna za pasem, niecierpliwie wyczekujemy zmiany czasu i cieplejszych dni, żeby odpalić swoje maszyny i ruszyć w teren oraz na szoskę…
Tymczasem obserwujemy znaczne zwiększenie ruchu w naszym serwisie. Oto kilka informacji dot. sezonu 2020.

CENNIK

 Jak już część z Was się pewnie zorientowała od jakiegoś czasu wprowadziliśmy nowy cennik serwisu, który jest różny w zależności od pory roku, co przekłada się bezpośrednio na nasz ruch w serwisie.

 PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ, STYCZEŃ, LUTY to okres ZIELONY – najniższy ruch, najniższa cena serwisu.
 MARZEC, LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ – to okres pomarańczowy – średni ruch, średnia cena serwisu
 KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC – najwyższy ruch, najwyższa cena serwisu.

Warto uwzględnić tą różnicę w swoich planach (zwłaszcza grubszych przeglądów).

Dlaczego tak ?
Chcielibyśmy zmienić nawyki serwisowe Was, szanowni klienci i uniknąć sytuacji, w której jak tylko wyjdzie słońce, lub przed samą majówką, przypomni się Wam o serwisie swojej maszyny. Wszak czas na to jest cały rok 🙂 Unikniecie kolejek, a przy okazji zrobicie serwis taniej niż w sezonie….czyli zaoszczędzicie trochę kaski.

Zobacz CENNIK SERWISU

GRAFIK

Przypominamy, że do naszego serwisu przyjmujemy tylko po uprzednim uzgodnieniu terminu wizyty. Można to zrobić telefonicznie, mailowo, a najlepiej osobiście przyprowadzając „pacjenta” na krótki rekonesans rzeczy do zrobienia.

Dlaczego tak ?
Chcemy zapewnić Wam najwyższy poziom obsługi i skrócić do minimum czas trwania usługi. Nie możemy sobie pozwolić na przyjmowanie wszystkich rowerów i składowanie ich u nas ze względu na ograniczoną ilość miejsca.
Większość części mamy u siebie na miejscu – dążymy do tego, żeby usługa u nas trwała max 2dni.
Dlatego Wasz sprzęt czeka bezpiecznie u siebie w domu/garażu/piwnicy, lub też używacie go na co dzień, a jak przyjdzie jego kolej jest u nas najkrócej jak to możliwe – Wy rozstajecie się z nim tylko na chwilę, a my mamy możliwość wykonania swojej pracy jak najbardziej fachowo.

Zobacz GRAFIK SERWISU

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Serwisujemy rowery klasy ŚREDNIEJ oraz PREMIUM. Nie przyjmujemy rowerów z marketów, rozsypujących się złomków itp. Pomożemy każdemu z Was, polecimy rozwiązanie, jednakże nie każdego niestety przyjmiemy na serwis.

Dlaczego tak ?
Jako, że większość z naszych klientów to użytkownicy rowerów klasy ŚREDNIEJ oraz PREMIUM, chcemy zapewnić Wam, żeby Wasz rower trafił do miejsca, gdzie zajmiemy się nim PROFESJONALNIE i z najwyższą PRECYZJĄ.
W naszym serwisie używamy tylko najlepszych narzędzi oraz komponentów markowych renomowanych firm.
Z tego właśnie powodu nie możemy pozwolić, żeby Wasza maszyna utknęła pośród dziesiątek innych rowerów. Skupiamy się na JAKOŚCI nie na ILOŚCI.

Po więcej informacji zapraszamy do działu SERWIS

Kategorie: Serwis