załoga

Puchałka Sport

Szymon Puchałka – założyciel oraz główny mechanik. Prywatnie 

Posiadający praktyczne umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem oraz szkoleniami.

Mechanik młodzieżowej Kadry Polski MTB 2016. Uczestniczył w najważniejszych światowych oraz krajowych zawodach MTB, szosowych, triathlonowych oraz przełajowych np. Puchar Świata Albstadt, Mistrzostwa Europy w Szwecji, Mistrzostwa Świata w Czechach, Puchar Włoch w Mediolanie, Puchar Austrii w Langenlois, Puchar Czech w Pradze, wielokrotnie Puchary Polski,  oraz kilkudziesięciu innych prestiżowych zawodach w Polsce i za granicami naszego kraju.

Michalina Bąk-Puchałka – w firmie odpowiedzialna za kontakt z klientem, social media oraz sklep internetowy. 

Trener pływania do triathlonu i kolarstwa górskiego…Zawodowa pływaczka, która na studiach zakręciła się na punkcie kolarstwa górskiego, a następnie cross-triathlonu. Czynnie startująca zawodniczka maratonów oraz wielu etapówek MTB, zakończonych zwycięstwami, a także zawodów z cyklu XTERRA – międzynarodowych triathlonów w wersji cross.

Od lat trenerka pływania wśród triathlonistów oraz trener kolarstwa i triathlonu. Na przestrzeni lat zbudowała szerokie kompetencje, które nieustanie rozwija aby móc wspomagać swoich podopiecznych aktualną wiedzą.

Instruktor zajęć ogólnorozwojowych z naciskiem na CORE STABILITY oraz indoor cyclingu.

Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem pomaga podnosić umiejętności fizyczne oraz wspiera w przygotowaniach do osiągnięcia wyznaczonych celi.

kontakt

Wszelkie zapytania prosimy kierować na maila

serwis@puchalkasport.pl

Lokalizacja

43-100 Tychy ul. Borowa 128

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 – 18.00

Wtorek- Piątek: 08:00 – 16:00

Sobota – Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Telefon: +48 513 355 965
Email: serwis@puchalkasport.pl